Czcionka:
Kontrast:

Wigilijne spotkanie z e-kompetencjami

Wigilijne spotkanie z e-kompetencjami

II Gminna Wigilia w Gminie Dźwierzuty była kolejnym wydarzeniem kulturalnym i społecznym, w którym My jako uczestnicy Projektu „E-kompetencje bez barier” mieliśmy również swoje spotkanie, w trakcie którego z wielka przyjemnością oglądaliśmy i wysłuchaliśmy występów dzieci i młodzieży, jak również osoby chętne miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w śpiewaniu kolęd i pastorałek.

W ramach Eventu został zaprezentowany projekt, uczestnicy mieli okazje podzielić się z innymi swoimi wrażeniami, chętni mogli zapisać się do projektu, były konkursy i podziękowania.

Oczywiście nie zabrakło czegoś słodkiego i Mikołaja, który dzielnie przemierzał tłum zgromadzonych osób obdarowując upominkami.

Kolejne spotkanie w ramach projektu, już wkrótce i już serdecznie zapraszamy do Gminy Dźwierzuty; wszelkie informacje można uzyskać na stronie projektu „http://e-kompetencje.wmzdz.pl/”, na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej, jak również na Fanpage na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach

Zapraszamy do udziału

 

 

 

            

  

Powrót

Zobacz również

E - kompetencje, bez barier, odkryj świat cyfrowy
E-kompetencje bez barier
Odkryj świat cyfrowy
więcej o projekcie Belka
X
- Enter Your Location -
- or -